Krovinių gabenimas


Krovinių gabenimas - plati verslo sritis, reikalaujanti gero rinkos bei skirtingų krovinių savybių išmanymo. Įmonės darbuotojai turi ilgametės patirties dirbdami su įvairiausiais kroviniais Baltijos šalių regione.

Kiekvienos įmonės poreikis yra savitas, todėl išsamų pasiūlymą galime pateikti išsiaiškinę kliento reikalavimus, poreikius ir lūkesčius, darbų apimtis, periodiškumus ir kitą naudingą informaciją. Skambinkite mums arba siųskite elektroniniu paštu užsakymą. Mūsų darbuotojai susisieks ir susitiks Jums tinkamu laiku.

Krovinių gabenimas – krovinių (prekių, produkcijos, siuntų, baldų, pianinų ir kitų daiktų) pervežimas krovininėmis kelių transporto priemonėmis iš vienos vietos į kitą (iš pakrovimo vietos į iškrovimo vietą). Krovinių gabenimą turi teisę atlikti krovinio vežėjas – įmonė, įregistruota įstatymų nustatyta tvarka ir turinti teisę vežti krovinius.

Krovinių gabenimas atliekamas naudojant krovininius automobilius – motorines krovinines kelių transporto priemones, pritaikytas krovinių pervežimui. 

Mūsų naudojamų krovininių automobilių specifikacijos:

Sunkvežimis su pakėlimo mechanizmu (liftu):

 - keliamoji galia (maksimaliai leistinas krovinių svoris, kuris gali būti pakrautas vežti transporto priemone) – 10 t 
- naudingas tūris – 60 kub.m. 

- krovininis automobilis yra tentinis.

Vilkikai su puspriekabe:

 - keliamoji galia (maksimaliai leistinas krovinių svoris, kuris gali būti pakrautas vežti transporto priemone) – 24 t  

- puspriekabių ilgis - 13,6 m

- naudingas tūris – 86 kub.m.  ir 100 kub.m.  

 - užuolaidinis tentas.


Krovininėje transporto priemonėje kroviniai išdėstomi ir tvirtinami bei gabenami remiantis bendraisiais krovinių išdėstymo ir tvirtinimo reikalavimais, eismo saugumo reikalavimais ir kitomis krovinių vežimo ir krovinių gabenimo sąlygomis: - Kroviniai paruošiami gabenimui, įpakuojami pagal jų technines sąlygas ir standartus, kad juos vežant nekiltų pavojus ekipažui, aplinkai, kroviniams ar transporto priemonėms, taip pat kad būtų galima identifikuoti krovinio siuntėją, gavėją ir paskirties vietą. Krovinių įpakavimą ir ženklinimą bendruoju atveju atlieka krovinio siuntėjas.
- Kroviniai išdėstomi kiekvienu konkrečiu atveju, priklausomai nuo gabenamo krovinio tipo, taros, matmenų, kiek galima tolygiau. 
- Kroviniai tvirtinami taip, kad krovinių gabenimo metu, jie negalėtų atsilaisvinti veikiant inercijos jėgai ar stabdymo metu veikiant trinties jėgai. Krovinys gali būti tvirtinamas įvairiais būdais (prirakinimas, blokavimas, pririšimas, aukštį reguliuojantis pririšimas ir jų kombinacijos).

Krovinių gabenimo išlaidos pirmiausia tiesiogiai priklauso nuo krovinių apyvartos:

- Gabenamų krovinių kiekio arba svorio (kilogramais, tonomis). Krovinio svoris nustatomas sveriant svarstyklėmis arba pagal standartą. Atskirų krovinių svoris gali būti nustatomas matuojant tūrinį svorį arba sutartinai.
- Reiso ilgio (kilometrais). Reisas – tai nuvažiuotas atstumas nuo pradinio pakrovimo punkto iki galutinio iškrovimo punkto.
Atgal
1
Hey.lt